Kaota nätsu närides 5kg

0 Submitted by on E, 14 september 2015, 05:55

Tänases artiklis räägime, kuidas aastaga on võimalik kaotada kehakaalust ilma vaevata 5kg. Ütleme kohe alguses ära, et tegemist on muidugi tabuga ja kõige targem on kehakaalu kaotada oma söögilaua korrastamisega ja mõistlikult treenides.

Alati otsitakse kõige lihtsamat meetodit kehakaalu langetamiseks ja üks uuring leidis, et kui närida kogu aeg nätsu, siis on aastaga võimalik kaalust alla võtta 5kg.

Uuringus osalesid üliõpilasted, kellel mõõdeti ainevahetuse kiirus puhkeasendis 30 minuti jooksul (nätsu närimata) ja saadi kulutuseks 58 kcal tunnis. Järgmiseks anti subjektidele suhkruvaba nätsu ja käsk närida 100 korda minutis 12 minuti jooksul. Mõõdeti ainevahetuse kiirus ja tulemuseks saadi, et inimene kulutas 70kcal tunnis.

Uurimuse tulemuseks on see, et kui närida nätsu 100 korda minutis on võimalik tõsta ainevahetuse kiirust 20% võrra. Niimoodi tehes iga päev ja terve päeva, siis tulemuseks on see, et aastaga kaotad 5kg oma kehakaalust.

Kui sa ei viitsi nätsu närida ja tahaksid normaalset toitu süüa, siis meie programmis on umbes 100 erinevat kodust retsepti paikapandud kogustega, millega saavutad täiskõhutunde ja soovitud kaalu.

No Comments Yet.

leave a comment