30-päevane kätekõverduste väljakutse

0 Submitted by on K, 05 märts 2014, 14:14

See 30-päevane kätekõverduste väljakutse on suurepärane viis treenida oma käe- ja rinnalihaseid.

Kätekõverdused haaravad töösse mitmed lihased –  nii käelihased, rinnalihased, õlalihased kui ka korsetilihased. Ehk seda harjutust tehes on võimalik saada trimmis ning treenitud käed ja pringimad rinnad.

Väljakutse esimesel päeval tuleb teha 10 kätekõverdust ja iga päev peaks tehtavate harjutuste hulka suurendama vähemalt ühe korduse võrra. Pärast puhkepäeva lisandub kaks kordust. Selline areng aitab parandada Sinu käte- ja rinnalihaste jõudu järk-järgult nii, et väljakutse lõpus olevad kordused tunduvad Sulle uskumatult kerged!

Artikli all on tabel, kus on ette antud treeningplaan koos korduste ja puhkepäevadega. Kui tunned, et Sinu jaoks on korduseid liiga vähe, siis lisa harjutustele iga päev 5 või 10 kordust. Meesterahvastele soovitame korrutada treeningplaanis olevad numbrid kahega.

Lisaks tabelile anname Sulle ka kaks varianti kätekõverduste tegemiseks. Esimeses videos on lihtsustatud variant kätekõverdustest. Kui tunned, et alguses ei jõua toenglamangus teha, siis tee põlvede peal. Pärast 30. päeva võid läbida kava, kasutades raskemat varianti, mida on võimalik näha teises videos.

Anna sellest väljakutsest teada ka oma sõpradele, sest koos on alati lõbusam! Hoia ka meid kursis oma edusammudega, et näeksime, milline on olnud just Sinu areng!

Väljakutse ei ole mõeldud eraldiseisvaks treeninguks, vaid treenima peab kogu keha! Tutvu koduse rasvapõletuse programmiga.

Kätekõverused põlvedel:

Kätekõverdused toenglamangus:

30-päeva kätekõverduste kava

No Comments Yet.

leave a comment